Na jar si ešte chvíľu musíme počkať, ale pri pohľade na modely z novej kolekcie, ktorú Coccinelle predstavila, nám srdce doslova zaplesá:-) a to nielen vďaka úžasnej farebnosti, ktorá hýri optimizmom. Objavuje sa v nej opäť veľmi obľúbená a ženská línia kabeliek Mágie a to hneď v niekoľkých prevedeniach, ďalej sa môžete tešiť na jednoduché kožené modely EASY SHOPPING BAG a už ikonické žakárové shopperky NEVER WITHOUT BAG MONOGRAM v novom farebnom prevedení. Zo stálic crossbody musíme spomenúť model BEAT SOFT, ktorý môžete zaobstarať nielen v jednobarenom prevedení s žakárovým popruhom, ale aj v prevedení TRICOLOR, ktorý upúta na prvý pohľad. Pre milovníčky kabeliek do ruky je tu nová línia GLADYS, ktorá patrí typovo k nestarnúcim everergreenom.

Avšak, vybrať si môžete aj modely zo starších sezón, za zvýhodnenú cenu, ktoré rozhodne nestratili nič zo svojho šarmu. A ak patríte napríklad k fanúšičkam modelu CONCRETE, máte možnosť kúpiť posledné kúsky tohto už nevyrábajúceho sa radu.

A nezabudnite, že vždy, keď budete potrebovať pomôcť s výberom alebo napríklad len vysloviť prianie, aké kabelky by ste si priali mať na eshope, sme tu vždy pre vás!:-)

Krásne dni vám praje tím eshopu Brand-Bags